Notice: Funkce wpdb::prepare nebyla použita správným způsobem. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 4.8.3.) in /var/www/clients/client1/web1494/web/wp-includes/functions.php on line 4138
O firmě - I.B.C. Praha spol. s r.o.
Menu

O firmě

I.B.C. Praha spol. s r.o. je součástí silné české strojírenské skupiny, kterou tvoří také Armaturka Krnov a.s. a ARPO a.s. Zatímco se společností ARPO a.s. průmyslové armatury vyvíjíme, společně s Armaturkou Krnov a.s. je vyrábíme.

Hlavní výrobní program představují kulové kohouty, šoupátka, uzavírací a zpětné klapky, ventily a filtry.
Díky vlastnímu vývojovému, konstrukčnímu a výrobnímu zázemí stále častěji řešíme speciální požadavky našich zákazníků.

  • Průmyslové armatury vyrábíme dle norem EN a API, na přání zákazníka také dle norem ANSI,
   případně GOST a dalších.
  • Celý sortiment je certifikován pro dodávky do zemí EU a dále pro Rusko, Bělorusko a Kazachstán.

Jsme synergický tým specialistů na vývoj, výrobu a servis průmyslových armatur pro oblast petrochemie, chemie, teplárenství, plynárenství, energetiky a jaderné energetiky.
schema

  • Zásluhou synergické strategie se řadíme mezi nejstabilnější společnosti působící v tomto odvětví v regionu.
   Dlouhodobé stabilitě velice napomáhá prvotřídní konstrukce, spolehlivost a kvalita našich produktů podpořená jedinečným know-how a dlouholetými zkušenostmi s vývojem a výrobou průmyslových armatur.
  • Zvolená strategie a ověřená stabilita poskytuje dlouhodobou záruku spokojenosti, podpory a servisu našim zákazníkům.
   Důkazem toho jsou naše úspěchy v dodávkách do nejrůznějších průmyslových a energetických odvětví v mnoha zemích světa. Jejich velký počet míří hlavně do Evropské unie a do zemí bývalého Sovětského svazu.

„Velké firmy nám stále častěji dávají přednost před globálními dodavateli průmyslových armatur.“

V Moskvě jsme zřídili oficiální zastoupení společnosti, které pomáhá prosazovat naši produkci na trzích Euroasijské unie, organizuje a chrání zájmy naší společnosti, nabízí technické konzultace a řeší otázky zabezpečení a plnění požadavků našich zákazníků.

Pro naše zákazníky vyvíjíme armatury dle speciálních požadavků.

Vývoj zajišťujeme od nákresu, přes konstrukci a zkoušky prototypu až po zadání schváleného prototypu do výroby.

Tento proces vždy zahrnuje řadu moderních nástrojů a již při jeho plánování zohledňuje neustále se vyvíjející technologie, materiály a trendy. Tímto moderním způsobem je zajištěno, že vyvíjený produkt přesně odpovídá všem požadavkům, které se na něj vztahují.

Cílem jakéhokoliv našeho vývoje je především Vaše spokojenost, dále funkčnost, spolehlivost a odpovídající cena armatur.

Kontaktní formulář