Kariéra

Kariéra

Manager oddělení realizace a prodeje

Co vás čeká

Především zajišťování nákupu zboží od dodavatelů, tvorba výstupní dokumentace na vlastní výrobu a dokupy zboží, expedice zboží a služby s tím spojené. Kontroly a přejímky u dodavatelů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Vzdělání technického směru, nejlépe středoškolské, schopnost samostatné práce a komunikace, zkušenosti s tvorbou průvodní technické dokumentace k výrobkům,základní znalost ruského či anglického jazyka, práce se základním software ( minimálně word, exel ) , řidičské oprávnění na os. automobil.

Výhodou bude, pokud budete umět

Znalost oboru průmyslových armatur, systému řízení jakosti, požadavkům na dodávky pro jaderné elektrárny.  Bydliště v Praze či ve středočeském kraji, nejlépe okolí Rudná, Beroun.

Co vám můžeme nabídnout

Práci ve zkušeném kolektivu, možnost profesního růstu, školení k doplnění znalostí, benefity. Platové ohodnocení dle profesní zkušenosti.

I.B.C. Praha spol. s r.o. Ing. Jaroslav Hanousek +420777314520
jaroslav.hanousek@ibcpraha.cz

Kontrolor kvality

Pracovní náplň

  • kontrola kvality výrobků a tvorba technické dokumentace
  • obsluha měřících a zkušebních přístrojů, měřidel
  • odpovědnost za řízení neshodných výrobků
  • provádění vstupní, mezioperační a výstupní kontroly

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání technického zaměření
  • čtení výkresové dokumentace
  • znalost práce na PC (Microsoft Office)
  • zkušenosti s měřícími přístroji (rozměrová kontrola, kontrola tvrdosti)
  • zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
  • základní orientaci v oblasti norem systému kvality
  • kvalifikace NDT výhodou (VT, PT, UT)
  • zkušenost s kontrolou kvality ve strojírenství výhodou

Nabízíme

  • práci na poloviční úvazek nebo DoPP s možností rozšíření na HPP
  • odborné zaškolení
  • příspěvek na stravování
  • možnost osobního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost individuálního plánování směn
  • místo výkonu práce je středisko OSTRAVA

I.B.C. Praha spol. s r.o. Vít Krupica
vit.krupica@ibcpraha.cz

Obráběč kovů (Soustružník/frézař)

  • obsluha CNC soustruhu nebo CNC frézce
  • kusová i malosériová výroba, příprava nástrojů a nářadí, práce s měřidly
  • úzká spolupráce s oddělením výroby, kvality

Požadujeme

  • SOU/SŠ v oboru obráběč kovů
  • zručnost, flexibilita
  • znalost technické dokumentace a čtení výkresů
  • praxe na CNC stroji se systémem Heidenhain, Fanuc výhodou
  • praxe v oboru min. 2 roky
  • zodpovědnost, samostatnost
  • Místo výkonu práce je středisko OSTRAVA

Nabízíme

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • příspěvek na stravné ve mzdě

Kontaktní formulář