Notice: Funkce wpdb::prepare nebyla použita správným způsobem. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 4.8.3.) in /var/www/clients/client1/web1494/web/wp-includes/functions.php on line 4138
Kvalita - I.B.C. Praha spol. s r.o.
Menu

Kvalita

Na prvním místě jsou pro nás vždy tři věci: kvalita, bezpečnost a ochrana životního prostředí.

Zatímco pro zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci využíváme outsourcingu společnosti, která je v tomto oboru uznávaným specialistou, pro kvalitu děláme všichni maximum už od založení společnosti. Abychom si byli jisti, že vše, co děláme, děláme správně, využíváme pro veškeré systémové a výrobkové certifikace vždy mezinárodně uznávanou a prestižní notifikovanou osobu – TÜV SÜD Czech.

  • Systém řízení kvality je zaveden a certifikován v souladu s požadavky mezinárodní normy ČSN EN ISO 9001.
  • Jako výrobce tlakových zařízení, na které se vztahuje nařízení vlády ČR č. 26/2003 Sb., na základě směrnice PED 2014/68/EU, je náš systém řízení kvality certifikován v souladu s uvedenou legislativou. Důkazem je certifikát posouzení shody systému řízení kvality  – Modul H (odkaz).
  • U části našich produktů se provádí také samostatné ES posouzení shody modulem B a C1 notifikovanou osobou.
  • Vybrané typy armatur jsou certifikovány pro chemické a petrochemické procesy dle normy EN 12 569 a API (Fire Safe).
  • Celý sortiment armatur je certifikován pro použití v Ruské federaci, Bělorusku a v Kazachstánu. Posouzení shody s předpisy TP TC (EAC).
  • Základní sortiment nabízených armatur je také zcela samostatně certifikován pro použití v Bělorusku tamním úřademGOSPROMNADZOR.

Ačkoliv nemáme zaveden systém EMS dle ISO 14001 ani OHSAS dle ISO 18001, vedení společnosti a všichni zaměstnanci přijali tuto politiku zajištění zdraví, bezpečnosti a enviromentu.

20_ISO22000_4c