Notice: Funkce wpdb::prepare nebyla použita správným způsobem. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 4.8.3.) in /var/www/clients/client1/web1494/web/wp-includes/functions.php on line 4138
Výroba - I.B.C. Praha spol. s r.o.
Menu

Výroba

Výrobní zázemí společnosti se soustřeďuje do dvou oblastí:

mapa-cr-300x176První je sídlo společnosti v Jinočanech v okrese Praha – západ.

Zde je soustředěna výroba, montáž, tlakové a speciální zkoušky armatur do DN 500 (20“). Současně s výrobou klasických armatur zde probíhá také vývoj, výroba a zkoušky speciálních armatur a prototypů. Při výrobě kooperujeme s řadou ověřených závodů, a to především z oblasti strojního obrábění, destruktivního a nedestruktivního testování.

Druhou oblastí je Krnov, kde má sídlo společnost Armaturka Krnov a.s., která je naší sesterskou společností.

Armaturka Krnov a.s. představuje klasický výrobní závod, který má své kořeny v bývalém koncernu SIGMA. V tomto závodě probíhá výroba nejrůznějších typů armatur a uvolněných prototypů. Všemi dostupnými prostředky zde neustále monitorujeme stav výroby a kvality svěřených zakázek.
mont

Obě společnosti tvoří stabilní základnu pro výrobu a kompletaci sortimentu průmyslových armatur a příslušenství.

Dlouholeté vazby na dodavatele základního materiálu (slévárny, kovárny atd.) umožňují uspokojovat náročné požadavky zákazníků a garantovat požadovanou kvalitu dodávek. Naše armatury jsou nasazeny v řadě zemí světa a můžeme se pochlubit dnes již rozsáhlou řadou výrobků speciálně vyvinutých a vyrobených pro velice náročné aplikace v extrémních provozních podmínkách.