Menu

O firmě

I.B.C. PRAHA spol. s r. o. vznikla v roce 1994 vydělením obchodní a servisní činnosti z I.B.C. spol. s r. o. Krnov, která byla založena jako nástupce privatizovaného závodu Armaturka Krnov, jenž byl součástí koncernu Sigma. Již více jak 25 let vyrábí a dodává široké portfolio průmyslových armatur, a to tuzemským a z větší části zahraničním zákazníkům. Hlavními odběrateli jsou provozovatelé, EPC kontraktoři a obchodní společnosti z oblasti zpracování ropy a plynu, klasické i jaderné energetiky, vodního a tepelného hospodářství a chemického průmyslu.

Hlavní výrobní program představují kulové kohouty, šoupátka, uzavírací a zpětné klapky, ventily a filtry.
Díky vlastnímu vývojovému, konstrukčnímu a výrobnímu zázemí stále častěji řešíme speciální požadavky našich zákazníků.

  • Průmyslové armatury vyrábíme dle norem EN a API, na přání zákazníka také dle norem ANSI,
    případně GOST a dalších.
  • Celý sortiment je certifikován pro dodávky do zemí EU a dále pro Rusko, Bělorusko a Kazachstán.

Jsme synergický tým specialistů na vývoj, výrobu a servis průmyslových armatur pro oblast petrochemie, chemie, teplárenství, plynárenství, energetiky a jaderné energetiky.

  • Zásluhou synergické strategie se řadíme mezi nejstabilnější společnosti působící v tomto odvětví v regionu.
    Dlouhodobé stabilitě velice napomáhá prvotřídní konstrukce, spolehlivost a kvalita našich produktů podpořená jedinečným know-how a dlouholetými zkušenostmi s vývojem a výrobou průmyslových armatur.
  • Zvolená strategie a ověřená stabilita poskytuje dlouhodobou záruku spokojenosti, podpory a servisu našim zákazníkům.
    Důkazem toho jsou naše úspěchy v dodávkách do nejrůznějších průmyslových a energetických odvětví v mnoha zemích světa. Jejich velký počet míří hlavně do Evropské unie a do zemí bývalého Sovětského svazu.

„Velké firmy nám stále častěji dávají přednost před globálními dodavateli průmyslových armatur.“

V Moskvě jsme zřídili oficiální zastoupení společnosti, které pomáhá prosazovat naši produkci na trzích Euroasijské unie, organizuje a chrání zájmy naší společnosti, nabízí technické konzultace a řeší otázky zabezpečení a plnění požadavků našich zákazníků.

Pro naše zákazníky vyvíjíme armatury dle speciálních požadavků.

Vývoj zajišťujeme od nákresu, přes konstrukci a zkoušky prototypu až po zadání schváleného prototypu do výroby.

Tento proces vždy zahrnuje řadu moderních nástrojů a již při jeho plánování zohledňuje neustále se vyvíjející technologie, materiály a trendy. Tímto moderním způsobem je zajištěno, že vyvíjený produkt přesně odpovídá všem požadavkům, které se na něj vztahují.

Cílem jakéhokoliv našeho vývoje je především Vaše spokojenost, dále funkčnost, spolehlivost a odpovídající cena armatur.

Kontaktní formulář